Benim Niyetim İyi!


“Her şeyi yaptım onun için. İşte yorulduğum yetmiyor, eve geliyorum onun en sevdiği yemekleri yapıyorum, çamaşırlarının her zaman ütülü ve temiz olması için uykumdan feda ediyorum. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için kitaplar okuyorum ve uyguluyorum, kendimi geliştirmek için elimden ne gelirse yapıyorum. Ama o ise bana bir teşekkürü hak görmediği gibi, güzel bir söze beni hasret bırakıyor. Tüm bu iyi niyetimi yok sayıyor, hiçbir fedakarlığımın kıymetini bilmiyor. Oysa ki ilişkimizin başlarında ne çok beni sevdiğini söylerdi. Birlikte harika vakit geçirirdik. Ne çok severdik birbirimizi; saatlerce sohbet edip, gülmekten karnımız ağrırdı. Ne kadar kibar, anlayışlı, eğlenceliydi; ne güzel günlerdi. Şu anda kendimi beni sevmeyen biriyle zoraki bir evliliğin içindeymiş gibi hissediyorum. Mutsuzum, boşanmak istiyorum ama bu kadar acı çekerken düşünemiyorum!”

Bu cümlelerin her birinin üzerinde göz yaşı ve satır aralarında “lütfen bitmesin ve her şey eskisi gibi olsun” duygusu vardı dinlediğimde. Bitmesini istemiş olsa çok daha kolay olurdu bana söylediği son cümleyi eşine söylemesi. Ama içinde bir yerlerde kendi başına göremediğini düşünüyordu ve böylelikle son bir şans vereyim demişti ve kalbini bana açmıştı.

Yazımın devamını buradan okuyun.

https://bit.ly/2vj7ofy

#ilişkiler #sevgidili #aşk #mutluilişkiler #mutluevlilik #sevgi #onaylayıcıkelimeler #kalitelivakitgeçirmek #hizmeteylemleri #taktiretmek #sarılmak #fizikseltemas #beşsevgidili #şerminçetin #ilişkikoçu #regresyon

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye