AŞK OL'sun Çalışması


21 gün sürecek olan Şermin Emine Çetin, Yasemin Derya Metin, Özlem Ertekin aracılığıyla Ücretsiz Kundalini Reiki ile AŞK OL'sun çalışmamıza telegram https://t.me/Kundalini_Reiki_ile_ASK_OLsun kanalımızdan dahil olabilirsiniz.

18 Mart 2020 saat 12:00'de başlayacak ücretsiz çalışmamızda içimizdeki ilahi gerçek AŞK olmayan kayıtları şifalandırıp, Yaratıcı'nın izni ile her bir katılımcının hak ettiği beşeri AŞK'ı yaşamasının önündeki engellerin şifalanmasına aracı olacağız.

Bu çalışma sonunda kimseye beşeri aşka kavuşacağı vaadinde bulunmadığımızı özellikle belirtmek istiyoruz. Bizler, yaşamınızda AŞK'ı ilahi olarak hak ettiğiniz şekilde hayatınızda var edebilmenizin önündeki ilahi olmayan engellerin, blokajların kalkması için Yaratı'cın izin verdiği şifaya aracıyız.

Telegram kanalımızın linki https://t.me/Kundalini_Reiki_ile_ASK_OLsun ile çalışmamıza katılabilirsiniz.

Hep birlikte AŞK OL'alım, Her şey AŞK'la AŞK Ol'sun!

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye