Aşk ile İlişkim

 

 

Siz de AŞK olsun diyenlerden misiniz?

 

Her ne yaparsan AŞK ile yap, her ne yaşarsan yaşa AŞK ile yaşa diyenlerdenseniz ve beşeri AŞK’ı hayatınızda artık neşe ve keyifle var etme niyetinde misiniz?

 

Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz ama geçmiş deneyimleriniz sizi her an aşktan ve aşkı yaşayabileceğinizi hissettiğiniz kişiden uzaklaştırıyor mu?

 

Sevgilinizle, eşinizle beraber neşelenmeyi, olduğunuz gibi davranmayı mı özlediniz?

 

Doğru insanın karşınıza çıkmasını beklemekten yoruldunuz mu? Ya o da sizi beklemekten yorulduysa? Beklemek yerine artık kavuşmanızın önündeki engelleri ortadan kaldırmayı ister misiniz?

 

Yüzyıllarca AŞK ile acı beraber yürümüş ve bilincimiz, bilinçaltımız kimi zaman farkında olmadan kanıksamış bu durumu. Binlerce kitap, video, görsel bize AŞK’ın ulaşılmaz, hüzünlü, ağlatan, hayattan koparan, ağırlaştıran olduğuna inandık ve öylelerini var ettik hayatımızda. Yine binlerce kitap taktikler sundu bize karşı cinsi etkilemek, değer görmek, ilgi görmek ve sözüm ona nikah masasına oturtmak için. Sonra bir baktık bu taktiklere karşı taktikler çıktı önümüze ve sürüp gitti bu taktik yarıştırmacaları. Peki bu kime fayda sağladı? Kim bu taktiklerle şu anda ben aşk, neşe ve keyifle bir ilişki içindeyim diyebilir? Kim bu taktiklerle gerçekten ben AŞK yaşıyorum, taktiklere AŞIK değil bana AŞIK diyebilir? Kim bana ben olduğum için AŞIK, ben de ona o olduğu için AŞIĞIM diyebilir bu taktiklerle?

 

Halbuki kendini ve her şeyi sevebildiği kadar sevilebilir insan. Kendindeki AŞK’ı tüm öğretilerden, taktiklerden, oyunlardan, illüzyonlardan, geçmişindeki tüm yaşanmışlıklarına tutunan duygularının etkilerinden özgürleştirdiğinde AŞK en saf haliyle, neşeyle, keyifle, huzurla, güven içinde seninle olmaya hazırdır. Eğer siz de hazırsanız bu buluşma için kavuşmanıza aracılık etmekten tarifsiz neşe duyacağım.

 

Çalışmamız boyunca keşfedeceğimiz, dönüştüreceğimiz, dengeleyeceğimiz ve aktive edeceğimiz konular:

 • Aşk nedir?

 • İlişki nedir?

 • Aşk ilişkilerinin temel unsurları ve ihtiyaçları nelerdir?

 • İlişkilerinizdeki bireylerin rolleri nelerdir?

 • Yaşamak istediğiniz ilişkiyi yaşamanıza engel olan tekrar eden döngüler nelerdir? Kaynak neden/travma/anı tespit edilmesi ve dönüştürülmesi.

 • İlişkiniz varsa veya evliyseniz, yaşadığınız aşk ilişkisinin kendi dinamikleri içindeki tekrar eden döngülerinin tespiti ve dönüştürülmesi.

 • İlişkilerinize etki eden karmik döngüler nelerdir?

 • Eril/Dişil enerji dinamikleri ve ilişkilerde eril/dişil enerji dengesi

 • İlişkilerinizde sevgilinizle iletişim şeklininiz, iletişim diliniz, iletişim alışkanlıklarınız ve sebepleri nelerdir?

 • İlişkilerinizin dinamiklerini tespit edip, kendinizi, kendi rollünüzü dönüştürerek, ilişkinizi neşeli, keyifli, ilahi gerçeklikteki beşeri AŞK enerjisine uyumlanması.

 • Yaşamak istediğiniz aşk ilişkisini hayatınızda var edebilmeniz için mevcut iletişim dilinin dönüştürülmesi

 • Aşk ilişkisi olmayan katılımcılar kendilerine izin verdiğinde, AŞK’a kendilerini ve hayatlarını açabilecekler.

 • Aşk dili aktivasyonu: Özel bir enerji çalışmasıdır. Aşk diline uyumlanarak dönüşümünüzün AŞK’la desteklenmesine aracılık edecek bir enerji çalışmasıdır. Özel olan bu aktivasyon ayrıca bireysel ve grup uyumlaması şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

 

Not: Çalışmamızda Regresyon ve Progresyon terapisi, Kalıtsal Aile Travmaları ve enerjisel yöntemler harmanlanarak Şermin Emine Çetin tarafından geliştirilen özel teknik kullanılmaktadır.