BAĞIŞIKLIK SISTEMINI GÜÇLENDIRME

ONLINE EĞITIM VE GRUP ÇALIŞMASI

Hastalıkları oluşturan da iyileştiren de bilinçaltımızdaki inanç kalıplarımız, DNA’mızda kayıtlı kodlar ve bunları harekete geçiren bizim hissettiğimiz duygularımız. Bağışıklık sistemimizin zayıflamasına sebep olan duygu, düşünce, davranış kalıplarımızı fark ederek onlardan özgürleştiğimizde hastalık deneyimi yaşamamıza gerek kalmayacağını sanırım tahmin edersiniz. Bağışıklık sistemimiz de bedenimizde bir güvenlik kurumu gibi çalışan görevliler. Biz hasta olmaya karar verdiğimizde beynin ve bağışıklık sisteminin tek seçeneği kalıyor: hasta olmamız için ortam sağlamak. Bu sebeple güvenliğimizi sağlayan ve doğası sağlıklı bir yaşam sürmemiz için çalışmak olan bu sistemin yükünü hafifletip görevini yerine getirmesine yardımcı olmak bizim ilk yapacağımız şey.

Eğitim ve grup çalışması şeklindeki bu çalışma size neler katacak?

·        Bedenin kendi kendine iyileştirme programının aktive edilmesi.

·        Bağışıklık sistemine etki eden atalardan gelen kayıtlar, karmik yük, ortak bilinçten gelen kayıtlar, şimdiki ve geçmiş yaşam anılarının şifalandırılması.

·        Tüm kayıtların deneyimlerini kullanarak sağlıklı ve güçlü bir bağışıklık sistemi oluşumunu sağlanması.

·        Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için duygu belleğimizi yeniden yapılandırarak bedenimizin tehdit altında hissetmesine sebep olan tüm duyguların her katılımcının beden frekansına uygun olarak dönüştürülme yöntemlerinin uygulamalı paylaşılması.

·        Sağlıklı bir yaşamı seçmemize engel olan kök nedenlerinin anlayarak, seçimlerimizi gözden geçirmek.

·        Hasta olma korkusu, kaygısı, endişesi ve tedirginliğinin bireysel olarak size özgü sebeplerini anlamak ve ruhsal ve bedensel dengeyi koruyarak bu duyguları sevgi, huzur ve güven duygusuna dönüştürebilmek.

Eğitime Kimler ve Nasıl Katılabilir?

·        Kendi hayatının ve seçimlerinin sorumluluğunu almış ve bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bedeniyle barışarak iyileşme için çalışmayı isteyen 20 yaşından büyük herkes.

·        Ad Soyad ve varsa göbek adı/takma adını 0 532 571 46 12’ye whatsapp mesajı ile iletebilirsiniz.

·        Sizinle paylaşacağım hesap numarasına ücret yatırıldıktan sonra kesin kayıt gerçekleştirmiş olursunuz.

·        Kesin kayıt olduğunuzda ZOOM online eğitime katılım linki ve şifresi sizlerle paylaşılacak.

·        Kaydolmadan önce Recall Healing Total Biyoloji ile hastalıkların iyileşmesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

·        Kayıt için 0 532 571 46 12’den whatsapp aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Şermin E. Çetin hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sağlıklı ve güven içinde mutlu günler.