Eğitimler

Kurumsal Eğitimler; Kurumların ihtiyaçlarına göre butik eğitimler ile, teknik bilgi ve uygulama içeren, yetkinlik ve iletişim becerilerini artırmayı hedefleyen eğitimler.

Bireysel Katılımcılar için Eğitimler: Kendini tanıma ve potansiyelini keşfetme, içsel dirençlerini fark edip, kendisi için en doğru seçimleri yapabilme becerilerinin artmasını hedefleyen eğitimler.  

  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye