Dönüşüm Hikayeleri

DNA

Şermin Çetin…Canım Şermin. Kısa bir süre önce dokundu hayatıma. Henüz 2 seans görüşmüş olmamıza rağmen ilk seanstan sonra 18 yıldır çektiğim migren ağrılarımdan tamamen kurtuldum. Haftada 3 kez migren atağı geçiren biri olarak artık sıradan bir baş ağrısı bile çekmiyorum. Yardım meleği gibi adeta Florence Nightingale. Benimle uğraşırken arada kızımın orta kulak iltihabını da halletti. 😊 Sabaha kadar kulak ağrısından ağlayan kızım ben bunu Şermin’e danıştıktan sonra ne ateşlendi ne ağrısı oldu. Şükürler olsun ki karşıma çıktı Şermin. Eskiden olsa niye daha önce karşıma çıkmadı diye üzülürdüm ama o bana üzülmemeyi de öğretti. İyi ki…

G.Z.B 34

Sunny Backyard

Şermin ile tanıştığımda yolumu bulmak için yola çıkmış ama kaybolmuştum, kafa karışıklığım yön algımı bozuyordu. Ve bu kaybolma hali en yakınlarımla ilişkilerimi etkiliyordu. Kafamı karıştıranlar geçmişime dair üstesinden gelemediklerimdi. Şermin’e konuyu açtığımda açıkçası çok ümitli değildim. “Yani tamam konuşalım da bu problemler yıllardır benimle, ben çözemiyorum, o nasıl çözebilecek ki” diye düşünüyordum. O kadar şefkatli ve başarılıydı ki henüz ilk seansta fikrim değişti.  Şermin ile seanslarımız karanlığı dağıtan minik ışık taneleri gibiydi. Çalışmamız sonlandı. Ben hala yoldayım, ama geçmişimi çözerek, nereye gideceğimi bilerek, daha emin adımlarla ve en önemlisi daha mutlu, daha özgür. Hepsi için ve her şey için teşekkür ederim Şermin. İyi ki varsın ve harikasın..

S.Ş.  28

String Lights in Jar

In Romanian language is a saying “ the tailor does not  have  cloths ever ”. I don’t know if Sermin can help herself in the bad moments, but I KNOW she can open to light  almost all  bottomed channels of the soul. I’m saying almost all bottomed channels, due I ‘m mature Person and I understand the perfection is not suitable with this world, but everything what I have tried with her since I have met her for the first time, and there are at least 5 years… everything worked.  What I can say more than THANK YOU for let me know you and bring energy from you even from far away (900 km and 2 borders)? 

D. B. 42

Professional Growth

Şermin hanımdan ocak 2019’dan beri danışmanlık alıyorum. Kendisine kafamın çok karışık olduğu, hayatım ve kendimle ilgili çıkmaza girdiğim bir dönemde regresyon seansı almak için ulaştım. Daha önce bir süre psikoloğa gidip pek değişiklik yaşamamıştım ancak Şermin hanımla yaptığımız seanslar her şeye farklı açıdan bakmamı sağladı. Enerjisi olsun, samimiyeti ve sahip olduğu donanımlarıyla kendisi tam bir rehber ve şifacı. Kundalini reikiyle beni tanıştırarak içimdeki şifacıyı çıkarttığı için de ayrıca müteşekkirim. Yıllardır kronik hale gelen dizimdeki ağrı artık yok. Bazen hayata ve olanlara zihin yerine sezgilerinizle bakarsanız sizin için de her şey değişebilir. Çok daha huzurlu, dingin, mutlu ve menmun biri olmak insanın elindeymiş gerçekten. Tabi değişmeyi isterseniz. İstediğinizde sizin de karşınıza bu yolda eşlik edecek sevgi dolu rehberler emin olun çıkacaktır. Ben değişmeye ve dönüşmeye devam ediyorum ve her gün daha pozitif oldukça güzel şeylerin de gerçekleştiğini görerek mutlu şaşkınlıklar yaşıyorum. Kendinize yapacağınız en büyük iyilik içinize dönmek sadece. Buddhanın dediği gibi. ‘ Huzur içerde onu dışarda arama’

N. K. 33

Underwater Dive

Bundan yaklaşık 2 yıl önce, 2012 yılında, bir regresyon seansına katıldım. Regresyon seansına katılmadan önce haftasonlarını evde geçiren, hiçbirşey yapmaya mecali olmayan, işyerinde başında kendisini takdir etmeyen bir müdürle çalışan birisiydim. Son iki yılda daha önceki 40 yılımda yaşamadığım gelişmeler yaşadım. Ben kısaca anlatayım sizler yorumlayın neye yorarsanız. Bilmem ki regresyon seansına mı yorsak?

Seanstan kısa bir süre sonra altımı oymakta olan bir müdürle çalışmaya devam etmekteyken, hiç yapmadığım şekilde dik bir duruşla, bana yapılan haksızlıkları üst makamlara aktararak rotasyon istedim. Şimdilerde şeker gibi bir yöneticim var ve istediğimi istediğim gibi yapıyorum. Yine seanstan hemen sonra uzun zamandır düşündüğüm planları devreye alabilecek gücü kendimde bulup, dağlara tırmanmaya başladım. Bir süre sonra da dalgıçlık düşüncemi devreye aldım. Geçen iki yılın sonunda şu anda lisanslı dağcı ve bir yıldız breveli dalgıç oldum. Yine son iki yıldır da her haftasonu mutlaka bir aktivite gerçekleştiriyoruz. Ya denize gidiyoruz, ya antik kent gezisi yapıyoruz, ya da başka bir şey. Ve devamlı bir arayış içindeyim hala. Surf mu yapsam, kitap mı yazsam, kim bilir belki daha ileri giderim önümüzdeki günlerde.

B. K. 45

Baby Sleeping

“Eşimle çocuk sahibi olmak istiyorduk, tıbbi olarak hiçbir engelimiz olmamasına rağmen 3-4 senedir bu isteğimiz gerçeklemiyordu. Annem yaşadığı iki hamilelikte de çok zorlanmış ve tüm hamileliği boyunca yatarak hastanede geçirmiş ve ebe tanıdıklarım bu durumun benim için de aynı olacağı konusunda hemfikirdi. Terapistimle yaptığımız 2 seansta çocuk sahibi olma konusunu çalıştık. İlk seansta 1800lü yıllarda kırsal kesimde yaşayan çok monoton hayatı olan bir alman bayan olarak kendimi gördüm. O zamanki eşim, bugünkü eşimle aynı idi her ne kadar yüzlerimiz aynı olmasa ruhum onu tanıdı. Çocuğumuz olmamış ve bunu eşimle hiç konuşmamışız o yaşamımda. Bu durağın yaşam sona erdiğinde ruhum bu yaşamda bloke olan ağır enerji yükünü bugüne kadar taşımış. İkinci seansta yaşamım bu dünyanın dışında, görevi bölünmek suretiyle yeni bireyler meydana getirmek olan bir canlıydım. Oldukça uzun bir zaman diliminde enerji biriktirip bölünme görevim sonucunda, yeni birey getirmenin zor bir görev olduğu ruhuma kazınmıştı. Bu iki yaşamımdaki bloke olan enerjilerin açığa çıkması akabinde hamile kaldım ve çok rahat, enerjisi yüksek bir hamilelik yaşadım.”

N.S. 38

Professional Growth

“Regresyon seansına bir erkek olarak çok uzak ve para tuzağı gibi gördüğüm bir olaydı. Eşimin bir senelik telkinleri sonucu denemeye karar verdim. Bir tüccar olarak fayda maliyet dengesini oluşturmak refleks olmuş bir durum benim için ve diyebilirim ki herkesin hayatında bir kez deneyimlemesi gereken bir deneyim. Bir İtalyan olarak geçirdiğim bir yaşamın tüm detaylarını nasıl hatırlayabildiğimi düşününce bugün hala şaşırıyorum. O yaşamımdaki yüzüm, duruşum, karakterim hala çok net zihnimde. Seans bitiminden 3 gün sonra ciddi bir ameliyat olmam gerekiyordu ve bu seansta yükselen enerjim sayesinde ameliyat sonrası yoğun bakıma bile alınmadan 5 günde taburcu oldum. Hayatınızda birçok şeyi iyileştirebileceğiniz eşsiz bir deneyim.”

B. S. 33

Havana

“İlk regresyon seansıma gitmem baya bir zaman aldı. Bir türlü gitmek ve o başlangıcı yapmak istemedim. Ruhum daralıyordu. Sonra anladım ki ruhum karışılaşacağı travmayı bildiği için ayak diremiş :) Sonuçta korkunun ecele faydası yok. Geçmişte yaşanmış şeyler bugün hayatımda sorunlara neden oluyordu. Bunlar her ne ise yüzleşip bunu tedavi etmem gerekli idi. Seans esnasında gördüğüm şeyler hayal ürünü olamayacak kadar gerçekti. Ama bana zarar veremeyecek kadar geçmiş. Seanstan sonra her şeyi hatırlıyordum ve bu hatırladıklarım bende korku yada kaygı uyandırmıyordu. İnsanların birçoğu bu korku nedeni ile kendilerine şifa yolunu açacak bu eşsiz deneyimi deneyimleyemeden vazgeçer. Cesaretinizi toplayın ve deneyimleyin. Şifa sizinle olsun.”

N.T. 34

Orange Blossom

Selam Şermin' cim..Bugün yine Seninle karşılaştığım için,hayatıma kattığın anlamlar için öncelikle Yaradana sonra  sana sonsuz teşekkürler ediyorum..Bizim için verdiğin emeklerine ,her bir nefesine sağlık ve güç diliyorum.Başta anlayamadığım,sonrasında basamak basamak ilerlediğim bu Spiritüel yolculukta, eşleştirdiğim bilgilerinle karşılığı mutluluk olan bir hazzı yaşıyorum..Bunun tarifini Sen daha iyi biliyorsun..İnsan olarak ne kadar değerli olduğumuzu,ne kadar güçlü bir potansiyelimizin olduğunu bana hissettirdin,yaşattın..Bu seramoniyi daha nicelerine yaşatman dileğiyle...💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

S.G.A 44

Wandering Traveler

Şermin Çetin'i tanıyanlar dünyada görevli bir melek olduğunu zaten biliyorlar. Sözlerim onu tanımayanlara. Hayatımı çok kısa bir süre içerisinde değiştirmemi sağlayan, gerçek bir melek.
11 Aralık 2017 tarihinde aldığım ilk regresyon terapisinin hemen ertesinde başladı değişiklikler. Ertesi gün rahatlıkla süt içebilmeye başladım. Ne gaz, ne karın şişmesi. Aynı durum işlenmiş etlerle ilgili de geçerliydi. Di'li geçmiş zaman kullanıyorum, çünkü onunla ilgili sıkıntı da ortadan kalktı. Burnumdaki düfüzyonun kaybolması ve daha rahat nefes almam şimdi anlatacağım değişikliklerin yanında küçük bir bonus gibi.

Yıllardır diyeceğim, çünkü kaç yıldır olduğunu hatırlamıyorum bile; karanlıktaydım. Coşkum, neşem, motivasyonum yoktu. Eğlenerek, tad alarak, zevk alarak yaptığım hiç bir şey kalmamıştı. Yapmam gereken şeyleri kendimi zorlayarak yapıyordum. Çoğunlukla da yapmamak için bahaneler uydurup erteliyordum. İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyordu. Yerimde mızmızlanarak geçirdiğim yıllar sonunda maddi durumum da gittikçe kötüleşti. Hem bir şeyler yapmam gerektiğini biliyor, hem de yapamıyordum.

Şermin'le tanışmam hayatımın dönüm noktası oldu. Aldığım ilk terapi sonrasında coşkum, neşem yerine geldi. Motivasyonum arttı. Yapmayı tasarlayıp bir yıldır süründürdüğüm projemi bitirip uygulamaya soktum. Projemle ilgili olumlu dönüşler de almaya başladım. Hayatımdan çıkarmam gereken, eskimiş ilişkiler kendiliğinden hayatımdan uzaklaştı. Yeni insanlar yavaş yavaş hayatıma girmeye başladı. Sabahları istediğim saatte uyanıyor, bütün günü yapmak istediğim her şeyi yaparak, adeta arı gibi geçiriyorum. Terapi sonrasında yaşadığım bocalamalar, farkına vardığım gerçekler ile ilgili de Şermin daima yanımdaydı. O güzel enerjisi ve kendinden emin tavrı ile büyük destek olmaya devam etti. Bu süreçte aldığım koçluk seansları sayesinde bütün tedirginliklerimden, korkularımdan hatta şimdi açıkça söyleyemeyeceğim ama kesinlikle farkında olmadığım bazı inanç kalıplarımdan özgürleştim.

İkinci terapiden sonrasında olanlar daha muhteşem. Kuş gibi özgür ve hafiflemiş hissediyorum kendimi. Göbeğimde bana ait olmayan kitle kayboldu. İşlerimle ilgili beklediğim haberler gelmeye başladı. Hatta bir kısmı terapi sırasında gelmiş ama telefon kapalı olduğu için sonradan gördüm.

Kısacası ben Şermin ile tanıştığım ve ona teslim olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ben kendi başıma Şermin'le birlikte hallettiğim sorunların üstesinden gelemezdim. Yaşamaya devam ettiğim şey tam anlamıyla bir Mucize. 

K.T. 43

Blue Hummingbird

Bu videoda (kamp tanıtım videomuz) sağlıklı beden çalışmasında neler olabileceği ile ilgili bilgilendirme yaptık. Soruların içinde bölgesel kilolarında olup olmayacağını konuştuk. Benim kiloda değil ama bölgesel yağlanmadan göbüşüm nasibini almıştı. Arada mekik çekiyordum. Bazı insanlar spor için yaratılmışlardır ben onlardan değilim, onun için de sürekli rutinde bir şey yapamıyorum. 29 Haziranda gerçekleştirdiğimiz kamp sonrasında göbek çevremde 7 cm'lik bir incelme oldu. Kamp sonrasında rutin yemek yeme algım değişti. Önceden şimdi yemek yemeliyim ya da bu saatte yemek yememeliyim algım çok oluyordu, artık bedenim açsa yiyorum. Bazen öğün yememe gerek kalmadan da atıştırarak da doyduğumu fark ettim. Çocukken annemin zoru ile yemek yiyen bir çocukmuşum. Anne tarafımdaki en büyük torun ben olduğum için bütün kuzenlerimin büyümesine şahit oldum. Hepsi de oyunlarla çoğunlukla beslendi. Bunların hepsi genetik kayıtlarımızda bulunan kıtlık algısı sebebiyle oluyordu. Grup çalışması esnasında ortaya çıkan konularla birlikte bilinçaltı tuttuğu ve tutunduğu şeyleri bırakmaya başladı. Sonra değişik açılımlar olmaya devam etti. Hiç bir çalışma tek başına sizi baştan yaratamaz, siz çalışma alanı ve uygulamacı ile iş birliği yaparsanız size dönüşüm sağlar. Sağlık sorunları yaşıyorsanız ya da kilo problemleriniz varsa (kilo verememe ya da kilo alamama) bu çalışma size büyük dönüşüm sağlayacaktır 💃 tabi ki tıbbı tedavinize devam ederek bu çalışmayı gerçekleştirin 💕 bu çalışma size beden farkındalığı sağlayacağı için siz bedeninizi iyileştireceksiniz. İyi ki bu çalışmayı yapıyorsun Şermin Çetin benim de güvenle önerebileceğim biri ile yolum kesiştiği için çok mutluyum 💕

Y.D.M. 40

Tapes

Ben de 26 Mayıs’ta Sevgili Şermin’in “Sağlıklı Beden” eğitimine İstanbul’da olmam sebebiyle izleyici olarak katılmıştım. Eğitimde Sevgili Şermin’in katılımcılarla yaptığı çalışmaları keyifle neşeyle izleme şansım olduğu gibi aradan geçen zaman zarfında 5 kilo verdiğimi ve uzun süredir giremediğim 40 bedene girdiğimi gördüm Ve tabi ki çok sevindim. Hem de hiçbir rejim falan uygulamadan💕Zayıflık ya da kilo alamamakla ilgili arkadaşların paylaşımını görünce yazmam gerektiğini hissettim. Bizzat kilo vermek isteyip de uzun süre 80 kilonun altına düşememiş biri olarak eğer kalbiniz evet diyorsa “Sağlıklı Beden “ eğitimine katılmanızı önerebilirim. Sonsuz Sevgilerimle🙏👍😇❤

A.U. 60

Carefree Drive

Geçen ay yapmış olduğumuz çalışma ile ilgili bendeki değişmeleri paylaşmak istiyorum seninle. Rahatsız olduğumuz konuları seninle yazdık ve üzerine konuştuk. Bunlardan ilki ve bende ki değişikliğin en belirgin olanı bacaklarımda ki ağrı. Yağmurlu havalar da geceleri bacağımın ağrısından uyuyamaz iken artık hiç ağrımadığını fark ettiğimde mucizeyle karşı karşıya olduğumu düşündüm ama aslında olan rehberim ve senin sayende şifa bulmamdı. Sonrasın da gereksiz bir sahiplenme ve herkese annesi gibi davranma huyum vardı ki kendim bile bu durumdan sıkılıyordum, fark etmemi sağladığın şey ben kimsenin annesi değilim ve herkesi ben kurtaramam. Herkes kendi başının çaresine bakmayı öğrenmeli ben sadece yardım istediklerinde elimden gelirse yardımda bulunmalıyım oldu ve bunu öğrenmek gerek özel yaşamda ilişkimi gerek ise hayatımı düzene sokmamda çok etkili oldu. Ben her zaman kendi ayaklarımın üzerinde durmaya ve kimseye ihtiyacım yok profili çizen biriydim. Çok güçlüydüm ve kimse beni yıkamazdı. Ama hayır bende üzgünsen ağlamayı, ihtiyacım olduğunda ya da işin içinden çıkamadığımda birilerinden yardım istemeyi öğrendim. ve artık olduğumdan daha güçlü hissediyorum kendimi. Diğer konu vicdanımdı ondan çok kurtulduğum söylenemez ama bunu bende istemiyorum sanırım insanlara karşı vicdanlı yaklaşmak insan olduğumu hatırlatıyor bana faydası konuyu orada bırakıp gitmeyi öğrenmek oldu. Yani benimle birlikte yaşamıyor üzülmem gerekirse üzülüyorum ama orada bırakmayı öğrendim. Hayata daha pozitif bakıyorum artık :) TEŞEKKÜRLER :)

A.S. 25

Girl Hiking in Mountains

Harekete geçme ve planlarımı gerçekleştirme konusunda artık kendimle savaşmıyorum. Geçmişte yaşadığım olumsuzlukları objektif değerlendirme becerisi kazandım. Her seans kendimi tanımaya daha bir yaklaştırıyor beni.

Ş.T. 36

Business Growth

Problem çözme becerilerim gelişti. Bu sayede daha kolay sonuca ulaşıyorum. Koçluk süreci ve koçum ile kurduğum sıcak ilişki kendimi değerli hissetmemi sağladı. Kendime olan güvenimi arttırdı.

E.K. 22