Total Biyoloji ve Recall Healing

ile

Hastalık ve Kilo Deneyimlerinin Nedenlerini Bulmak ve Çözmek
DNA

Fiziksel ve ruhsal(depresyon, anksiyete vs.) hastalık deneyimleri ve her bireyin kendine özgü ideal kilosunun üzerinde veya altındaki kilo deneyimlerinin çeşitli nedenleri vardır. Bu nedenler her kişiye göre değiştiği gibi ortak bilinçten aldığı inanç kalıplarıyla benzerlikler de gösterebilir.

 

Total biyoloji ve recall healing yöntemiyle tanışmam 2008 yılında yaşadığım tüm bedenimi felç edecek noktaya getiren bir hastalık deneyimine dayanır. Önceleri empat özelliğim sebebiyle bedenimin psikosomatik tepkiler verdiğini düşünerek bedenimi iyileştirmek ve yaşadığım her hastalık deneyiminin sebebinin farkında olarak hem duygusal hem zihinsel hem de ruhsal gelişimime engel teşkil eden durumları dönüştürmekti amacım. Bu süreçte kendime uyguladığım çalışmalar, aldığım eğitimler sırasında aslında tüm insanların hastalık ve kilo ilgili yaşadıklarının psikosomatik olmasından da öte nedenlerinin olduğunu gördüm. Öğrendikçe öğrendim, iyileştikçe bedenim, ruhum ve zihnim iyileşti. Sonrasında da eğitimlerim ve hem kendi deneyimlerim hem de çalışma yaptığım insanların olumlu deneyimleriyle ve enerji uyumlamalarıyla ömrü boyunca kendi kendini iyileştirebilmesi için araçlarla zenginleştirip harmanlayıp kendi kendime geliştirdiğim özel bir yöntem ortaya çıktı.

Hastalık ve Kilo Deneyimlerinin Ana Başlıklarla Nedenleri:

Gelelim hastalık ve kilo ilgili deneyimlerinin ana başlıklarla nedenlerine. Bu nedenler katman katman ortaya çıkabildiği gibi kişinin kimi zaman farkında olmadan çözümlediği durumlar, duygular sebebiyle tekil nedenler olarak da ortaya çıkabilmekte.

 

 1. Kişinin doğumundan itibaren yaşadığı ve onu duygusal, düşünsel ve davranışsal olarak etkileyen anılar: Bu anılar kişinin bizzat yaşadığı deneyimlerin anıları olabildiği gibi, bir başkasından duyup, görüp, izleyip veya okuyup kendisiyle özdeşleştirdiği anılar olabilmekte.

 2. Anne karnında geçirdiği 9 aylık süreçte psişesine kaydolan çevreden etkilendiği durumlar ve duygular: Bu süreçte yaşananlar anne, baba, aile büyükleri veya annenin etkileşimde bulunduğu kişilerle yaşadığı duygusal, karmik deneyimler olabilmektedir.

 3. Kişinin akaşasında kayıtlı olan geçmiş yaşam deneyimleri ve karmik dersleri: Geçmiş yaşam deneyimleri her kişinin DNA’sında akaşasında kayıtlı ve kendilerini çözümlenmek için duygu, düşünce davranış tekrarları olarak göstererek dönüştürülmeyi isteyen bitmemiş işlerin enerjisi ve duygusudur.

 4. Atalarımızdan bize aktarılan genetik miraslarımız: Anne ve babamız aracılığıyla oluşan bize özel DNA’mızda atalarımızın soy mirasları vardır. Bu miraslar bizim şu anda sahip olduğumuz bedensel, zihinsel, ruhsal her şeye katkıları vardır. Aktarılan karma, görev, duygu, inanç kalıbı, düşünce, fiziksel etki gibi her şeyin bu yaşamımızda bizim deneyimlemeyi seçtiğimiz yaşamı etkileyebilmektedir.

 5. Ortak bilinçten alınan ve ortak bilince verilen bilgi, duygu, düşünce, enerji ve davranışların etkileri: Hepimiz birbirimizi direk iletişimle etkilediğimiz gibi ortak bilinç aracılığıyla dolaylı olarak da etkileyebiliyoruz. Bu etkileşimlerin kimisinin nedenini farkedebilmemiz kolay olabilirken kimisini anlamamız ancak kendi merkezimize geldiğimizde ve dışarıdan kendimize bakmayı öğrendiğimizde mümkün olabiliyor.

 

Bu çalışmayı bireysel seans şeklinde yaptığım gibi grup çalışması şeklinde de gerçekleştiriyorum. Her ikisinde de amaç kişinin hastalık veya kilo deneyimini yaşamasının ve iyileşmesini sağlayacak çözülmeyi yaşaması ve seçimlerinin sorumluluğunu alarak dünyasal ve ruhsal dengede farkındalık içinde sağlıkla, keyifle yaşamasına aracı olmak.

Eğer yaşamınızda seçimlerinizin sorumluluğunu alıyor ve sağlıklı ve keyifle bir yaşam için bütünsel bir dönüşüme hazırsanız, bedeniniz de sizinle işbirliğine girmek için hazırdır. Hatırlamanız gereken ilk şey bu olsun.

 

Bireysel Çalışmanın Süreçleri:

 1. Seans almak istenilen hastalık veya kilo deneyimi ile ilgili online ön görüşme. Online görüşme sırasında hastalık deneyimi ile ilgili konulmuş teşhis, uygulanan tedavi her neyse detaylıca konuşulur.

 2. İlk seansta seans sayısı ve saatlerinin birlikte belirleyip, takvime işliyoruz. Sizinle yapacağımız seans sayısı istisnai durumlar dışında en fazla 7’dir. Seans aralıkları kişinin deneyimine ve ihtiyacına göre değişmekle birlikte minimum 2 hafta maksimum 4 hafta aralıklarla yapılmaktadır.

 3. Görüşmeler sonunda kişiye iyileşme, kendini tanıma sürecini hızlandırmaya destek olması için kendi kendine tatbik edebileceği uygulamalar gösterilip, okuyabileceği kitaplar tavsiye edilmektedir. Çünkü en temelde amaç kişinin tüm seanslar süresince kendini tanıyarak kendi kendini iyileştirmeyi öğrenmesi, bedeniyle, kendisiyle barışması ve kendini sevmesidir.

 4. Çalışma süresince tıbbı tedaviniz de devam etmektedir. Bu yöntem hastalık deneyimini yaratma sebebinizi yani kök nedenin bilinç dışı sebeplerini tespit edip çözmek amacındadır.

 5. Kişi eğer enerji çalışmalarına uygun ise kendi dönüşümünü ve iyileşmesini hızlandırmak için kalbinin evet dediği enerji uyumlamaları yapılır.

 6. Seansların her biri ortalama 2-2.5 saat sürmektedir.

 7. Seanslar online ( PC veya telefon ile görüntülü görüşme) veya yüz yüze yapılabilmektedir.