Regresyon ve Bilinçaltı Çalışması

Regresyon kelime anlamıyla “kaynağa gitmek” demektir. Başka bir deyişle yaşam kalitenizi düşüren, ileriye gitmenize engel olan, sizi mutsuz eden bedensel, zihinsel, duygusal tüm sorunların ana kaynağına ulaşarak, hayatınızın kontrolünü elinize almanız anlamına da gelmektedir. Öyle ki bu sayede hayatınızda yeni bir sayfa açarak hem kendinizi daha iyi tanıyıp hem de yaşadığınız her anın tadına varmanız mümkün olacaktır. Kendi gerçeklerinizi keşfederken yaşadığınız iyileşmenin yanında, evrensel düzlemde iyileşmeye de katkıda bulunmuş olursunuz. Bir nevi kelebek etkisi ile ruhunuza dokunmuş, yolunuzun bir vesileyle kesiştiği her varlığın -sizin iyileşmeniz / dönüşmeniz ile birlikte - iyileşmesine aracı olduğunuzu bilmenin huzurunu yaşarsınız.

Regresyon çalışması sırasında üzerinde çalışılan sorunun kaynağı şimdiki hayatın geçmişinde yani anne karnı, bebeklik veya çocukluğunda olabileceği gibi, DNA ile aktarılan anılarda veya bilinçaltına atılmış kişinin hatırlamaya ve çözümlemeye ihtiyaç duyduğu anılardır. Temel niyet ve amaç kişinin tekrar tekrar yaşadığı sorunları çözmesi ve daha kaliteli, zihinsel ve fiziksel rahatsızlıklardan özgür bir yaşam sürmesi olduğu düşünülünce, hatırlanan anıları nasıl isimlendirdiğiniz pek de mühim değildir aslında. Çalışmanın; beden-zihin-ruh bütünlüğüne sağladığı derin katkılar ile kendinizi, yaşadıklarınızı, ilişkilerinizi daha iyi anlayıp, kendi özünüze,  en uyumlu halde yaşamınızı sürdürmeniz mümkün olacaktır.

  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye