Regresyon çalışması nedir?

Regresyon seansı bireysel bir çalışmadır. Kişinin hayatında tekrar eden sıkıntıların kaynağına ulaşarak tekrar eden döngüden kişiyi özgürleştirmek ve böylelikle iyileşmesine yardımcı olmaktır . Topluluk önünde konuşmakta ciddi sıkıntılar yaşayan bir kişinin sorunun kaynağı , okul sıralarında yaşadığı onu üzen bir anı olabildiği gibi, bilinç dışında kayıtlı, başka bir deyişle geçmiş yaşamlarından birinde yaşamış olduğu bir anının etkisi de olabilmektedir.

 

Kişi yaşadığı anıyı, kendi hayatıyla ve sorunuyla bağlantısını anlayıp, kişiyi kısıtlayan fiziksel ve ruhsal blokajları çözümleyerek, evrensel/kadersel planı kavramasına olanak sağlayan bir yöntemdir.

 

Çalışma ön görüşme dahil olmak üzere yaklaşık 2-2.5 saat sürmektedir. Seans danışanın hafif trans halinde bulunduğu her şeyin farkında ve bilincinde olduğu bir durumda gerçekleşir. Hafif trans halini açıklamak gerekirse; radyo dinlerken bir kitabı çok keyif alarak okumak gibi diyebiliriz. Radyoda çalan şarkının, oturduğunuz koltuğun farkında olup, okuduğunuz kitaptaki maceraları deneyimlemek gibi. 

Kimler Regresyon seansı alabilir?

Kendini tanımak isteyen, tekrar eden sorunlarını çözmek isteyen, hafif transa girebilen danışanlar Regresyon seansı alabilir. Ek olarak Regresyon danışmanı kişiyi seans almaya uygun bulduğunda çalışma gerçekleştirilir. 

Regresyon Seansı ile neler dönüştürülür?

Bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal tüm sorunların çözümünde faydalıdır. Şimdiye kadar yaptığım çalışmalar sonucunda depresyon, anksiyete bozukluğu, migren, uzun zamandır süren sebebi bulunamayan fiziksel ağrılar; bel, sırt, kol, bacak ağrıları, hamile kalamama problemleri, mide problemleri, yüksek kolesterol, öz güven eksikliği, fobiler, alerjiler, öfke patlamaları, kaygı bozukluğu vs. hastalık veya sorunların çözümünde etkili olmuştur.

 

Bunlara ek olarak kişinin kendisini tanımak istemesi ile başlayan çalışmalar, kişinin potansiyelini, yeteneklerini keşfederek, kendi hayatının direksiyonunu eline alır.

Regresyon Seansı ne sıklıkla alınabilir?

Regresyon seansı enerji yoğun, kalıcı çözümler sağlayan kişiyi olumlu anlamda dönüştürücü ve kişiye özel bir çalışmadır. İlk seansta danışan ile çözmek istediği konular veya sorunlar hakkında konuşularak  danışana özel bir yol haritası çizilir.

Üyesi Olduğum Kurumlar