20 Ekim Cmt | İzmir

Sağlıklı Beden ve İdeal Kilo ile Mutlu Yaşam Eğitimi 101

Bedeninizle iletişiminize engel olan bilinçaltınızdaki kayıtlara ulaşıp, bedeninizin incelerek ideal mükemmel formuna ulaşmasını nasıl sağlayacağınızı öğreneceğiniz ve sevdiklerinize de uygulayabileceğiniz bir eğitim. Katılımcı yorumlarını ve eğitimden alacaklarınızı mutlaka okuyun.
Kayıt Kapalı
Sağlıklı Beden ve İdeal Kilo ile Mutlu Yaşam Eğitimi 101

Etkinlik Saati ve Yeri

20 Eki 2018 18:00 – 21:00
İzmir, İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Neden kilo veremiyorum?

Bu kadar hızlı kilo alınır mı?

En iyi diyet hangisi?

Neden kilo almak bu kadar kolayken zayıflamak çok zor?

Kilolarımdan nasıl kurtulabilirim?

Sağlıklı bir yaşam için organik besleniyorum ama neden hala hasta oluyorum?

Neşeli ve sağlıklı yaşamak neden bu kadar zor olmak zorunda?

Bu sorular zihninizi meşgul ediyorsa ve cevapları bilmek istiyorsanız okuyacaklarınız sizi çok yakından ilgilendiriyor.

Eğitimden cebinizde nelerle ayrılacaksınız önce sizinle bunları paylaşayım.

*Bedeninizdeki her yükün size kilo olarak kendini gösterdiğini ve bu yüklerinizin eğitim sırasında izin verdiğiniz kadarından özgürleşerek mükemmel sağlıklı beden formunuza yaklaşacaksınız.

*Sağlıklı ve neşeyle yaşamanın sizin elinizde olduğunu ve elinizdekilerin neler olduğunu fark edeceksiniz.

*Elinizdeki sihirli değneği kullanmayı öğreneceksiniz ve böylelikle hayal ettiklerinizi hayatınızın kontrolünü ele alarak gerçekliğiniz olarak yaşamaya başlayacaksınız.

*Yaşadığınız her hastalığın size bir mesajı olduğunu ve bu mesajın sadece size özel olduğuyla birlikte mesajın ne olduğunu öğreneceksiniz.

*Karşınıza çıkan olayların nedenini anlayıp, tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamanızın sebebinin önündeki perdeyi kaldıracaksınız. Sizin için tüm sebepler görünür ve anlaşılır olmaya başlayacak.

*Kendinizi daha iyi tanımaya ve hatta kendinizi sevmek için çok fazla sebebiniz olduğunu fark edeceksiniz.

*Tüm öğrendikleriniz pratik olarak günlük hayatınızda kullanabileceksiniz ve hatta sevdiklerinize destek olmaya başlayacaksınız.

Eğitim nasıl ortaya çıktı, bir hikayesi var :)

Son 6 ayda neredeyse her gün komşularımdan veya arkadaşlarımdan biri mutlaka bana harika göründüğümü söylüyor ve hangi diyet ve sporu yaparak ideal kiloma ulaştığımı soruyor. Benim cevabım ise “bedenimin sesini dinliyorum.” oluyor. İdeal kiloma ulaşmak için özgürleştiğim kilo 12 kg (42’den 38’e) gibi oldukça büyük bir rakam olunca soruyu soranların yüzündeki ifade “nasıl yani?” nin farklı şekilleri oluyor. Tabi ki bu sorunun cevabı birkaç cümleye sığacak kadar basit olmadığı için de ben başlıyorum anlatmaya neler yaptığımı tane tane. Anlayacağınız üzere son altı aydır hemen hemen her gün “nasılını” anlatıyorum 3 ay gibi bir sürede-yazılı ve görsel basının dayattığı hiçbir diyeti veya spor aktivitesini uygulamadan -12 kg kadar hafiflediğimi. Çünkü bedenimle sağlıklı iletişim kurmaya başladıkça, bir diyet listesine veya spor programına ihtiyaç duymadan, sadece onunla bağlantıda olarak ihtiyaçlarını gidermeyi başarıyorum. Günlük hayatımda yediklerim de yaptığım bedensel aktiviteler de sadece bana özel. Kalbimin evet dediği ve keyif aldığım gibi yaşamak hem bedenimi hem de dolayısıyla beni mutlu ediyor.

Çoğunlukla kişisel gelişim dediğinizde yeni şeyler öğrenmek, bildiklerini uygulamak, ruhun ve bedenin uyumlanması, farkındalığın artması olarak tanımlıyoruz. Ancak insan doğası gereği çözümlemediği her şeyle derin bir bağ kuruyor ve bu bağ ruhsal ve zihinsel gelişme arayışını el ve ayaklara geçirilmiş kısıtlı bir mesafeye kadar gitmesine izin veren prangalar gibi engel oluyor. Öyle çok da karmaşık bir şekilde engellemeye çalışmasına da gerek olmuyor. Çünkü bilinçli zihin unutmuşken prangayı bilinçaltı sahipleniyor ve görev ediyor fark ettirmeden hatırlatmayı her seferinde ileri gidemeyeceğini, tabir caizse kişisel gelişemeyeceğini. Size de tanıdık gelir belki bilinç altının engelleme repliklerinden bazıları;

“Kilo verirsem çok güzel olacağım”

“O bana kendimi harika hissettiren kırmızı elbiseyi giymek için kilo vermem şart”

“Ancak kilo verirsem eşim beni ilk günlerdeki gibi güzel bulacak ve eskisi gibi mutlu olacağız”

“Acaba neden bana öyle bir garip bakıyor, kesin kilolu buldu beni, öff kesin kesin kilolu buldu.”

“Bu sunum için çok çalıştım ama ne giyeceğim. Kilomu göstermeyecek bir şeyler giymeliyim ama ne?”

“Bedenimi seviyorum, azcık şu göbeğim de olmasa tam olacak.”

“Yine mi foto çekiliyoruz yahu. Azcık dik durayım da zayıf görüneyim.”

Zihinde harika projeler, keyifli planlar varken hiç ummadık zamanlarda ve durumlarda çıkıveriyor bilinç altındaki korkular, endişeler, öz-güvenin çatırdamaları, kendinden hoşnut olamama, kendini bu halde kabul edememe ve her planın, projenin tam istendiği gibi olabilmesinin tek ve olmazsa olmaz şartı “kilo vermek” dolanır kafanın içinde. Öncelikle sağlıklı ve mutlu olmak, iş hayatında başarılı ve mutlu olmak, sevdiklerimle mutlu ve keyifli zaman geçirmek, bulunduğum her yerde kendimi güvende hissetmek ve keyif almak iken yukarıdaki replikler zihni hiç ummadık zamanlarda meşgul eder.

· Tüm hastalıklar, kanser bile bilinçaltındaki kayıtlara erişilip şifalanabiliyorsa, neden kilo vermenize de yardımcı olmasın?

· Peki vücudunuzun belli bölgelerinin daha hızlı kilo almasının bir sebebi olduğunu biliyor musunuz?

· Aldığınız her bir gramın bilinç altınızda bir anlamı var desem!

Eğer ideal kilonuza farkında olarak ve tekrar alma riski olmadan ulaşabilmek istiyorsanız, kendinizle tanışmaya niyetiniz tam ise, siz de artık hayalleriniz, projeleriniz, planlarınızla kendinize öz-güveniniz tam olarak hiçbir engel tanımadan yoğunlaşmayı ve gerçekleştirmeyi; yediklerinizden, bulunduğunuz ortamlardan, sevdiğiniz insanlarla geçirdiğiniz zamanlardan keyif almayı istiyorsanız “Sağlıklı Beden ve İdeal Kilo Eğitimi” sizin için biçilmiş kaftan demektir. Yeniden doğmak için harika bir fırsatınız var!

Bu çalışmayı almış katılımcılardan gelen yorumların bazıları;

Sevgili Şermin, güler yüzü ve beni her zaman anlayan gözleriyle "kendimi tanıma ve kabul etme" sürecimi çok kolaylaştırdı. İyi bir yol arkadaşı olduğu için yol da onunla çok keyifli...

Henüz seansların yarısında olmama rağmen, bazı travmalarım çözüldü, çözülmelerle 9 kilo gitti bile 🙂

İkinci seanstan itibaren yeme düzenimde gözle görülür farklar oldu,böylece açık bir zihinle kendimi de bulmaya başladım.

Kendisine teşekkür ediyorum...

G.E./34

Bu videoda (kamp tanıtım videomuz) sağlıklı beden çalışmasında neler olabileceği ile ilgili bilgilendirme yaptık. Soruların içinde bölgesel kilolarında olup olmayacağını konuştuk. Benim kiloda değil ama bölgesel yağlanmadan göbüşüm nasibini almıştı. Arada mekik çekiyordum. Bazı insanlar spor için yaratılmışlardır ben onlardan değilim, onun için de sürekli rutinde bir şey yapamıyorum. 29 Haziranda gerçekleştirdiğimiz kamp sonrasında göbek çevremde 7 cm'lik bir incelme oldu. Kamp sonrasında rutin yemek yeme algım değişti. Önceden şimdi yemek yemeliyim ya da bu saatte yemek yememeliyim algım çok oluyordu, artık bedenim açsa yiyorum. Bazen öğün yememe gerek kalmadan da atıştırarak da doyduğumu fark ettim. Çocukken annemin zoru ile yemek yiyen bir çocukmuşum. Anne tarafımdaki en büyük torun ben olduğum için bütün kuzenlerimin büyümesine şahit oldum. Hepsi de oyunlarla çoğunlukla beslendi. Bunların hepsi genetik kayıtlarımızda bulunan kıtlık algısı sebebiyle oluyordu. Grup çalışması esnasında ortaya çıkan konularla birlikte bilinçaltı tuttuğu ve tutunduğu şeyleri bırakmaya başladı. Sonra değişik açılımlar olmaya devam etti. Hiç bir çalışma tek başına sizi baştan yaratamaz, siz çalışma alanı ve uygulamacı ile iş birliği yaparsanız size dönüşüm sağlar. Sağlık sorunları yaşıyorsanız ya da kilo problemleriniz varsa (kilo verememe ya da kilo alamama) bu çalışma size büyük dönüşüm sağlayacaktır 💃 tabi ki tıbbı tedavinize devam ederek bu çalışmayı gerçekleştirin 💕 bu çalışma size beden farkındalığı sağlayacağı için siz bedeninizi iyileştireceksiniz. İyi ki bu çalışmayı yapıyorsun Şermin Çetin benim de güvenle önerebileceğim biri ile yolum kesiştiği için çok mutluyum 💕

Y.D.M./40

Ben’de 26 Mayıs’ta Sevgili Şermin’in “Sağlıklı Beden” eğitimine İstanbul’da olmam sebebiyle izleyici olarak katılmıştım.Eğitimde Sevgili Şermin’in katılımcılarla yaptığı çalışmaları keyifle neşeyle izleme şansım olduğu gibi aradan geçen zaman zarfında 5 kilo verdiğimi ve uzun süredir giremediğim 40 bedene girdiğimi gördüm Ve tabi ki çok sevindim. Hemde hiç bir rejim falan uygulamadan💕

Zayıflık yada kilo alamamakla ilgili arkadaşların paylaşımını görünce yazmam gerektiğini hissettim. Bizzat kilo vermek isteyip de uzun süre 80 kilonun altına düşememiş biri olarak eğer kalbiniz evet diyorsa “Sağlıklı Beden “ eğitimine katılmanızı önerebilirim.

Sonsuz Sevgilerimle🙏👍😇❤

A.U. /60

İletişim: info@sermincetin.com.tr / 0532 5714612

Ücret: 200 TL

Şermin Çetin kimdir? www.sermincetin.com.tr 'den iceleyebilirsiniz.

Biletler
Fiyat
Adet
Toplam
  • Sağlıklı Beden&İdeal Kilo 101
    TRY 200
    TRY 200
    0
    TRY 0
ToplamTRY 0

Etkinliği Paylaş