Uzaktan Işık DNA Aktivasyonu

Sahip olduğumuz DNA, varoluşun çoğu alanını içeren bir genetik çorba halinde. Dünya planına gelirken hem dualite perdesi kalın olduğu için hem de o zaman dünyada var olan ışık/karanlık oranı gerekliliğinde bu oluşum bize hizmet etmekteydi.

Son 3 yılda dünya ışık oranında büyük bir artış oldu. Bu artış doğrultusunda bize de çeşitli armağanlar sunuldu. Artık her tekamül yolunu barındıran genlerimizin hepsi ile birlikte tekamül etme zorunluluğumuz ortadan kalktı. Pozitif veya aydınlık tekamül yolunda ilerlemekte olanlar artık sahip oldukları dünyasal ve evrensel DNA’nın sadece Işık alanında olmasını seçebilecekler.

Saf kaynaktan gelen ve ruhsal plana hizmet eden bir uyumlama. 

Bilgi yolu ile sizin seçeceğiniz bir çalışma değildir; ruhunuz tarafından sezgisel olarak onaylanıyorsa bizimle iletişime geçmenizi öneririm. Bu çalışmayla, yüzyüze gelme şansımız insanlarla da çalışma yapma fırsatı sunulduğu için bizler çok mutluyuz.

 

Çalışmanın Kişiye Yararları

  • Bu aktivasyon hem size hem de yaşayan aile bireylerinize etki eder.

  • Zorlandığınız dönüşümler daha kolaylaşacak.

  • Ailenizin yaşamış olduğu zorluklar, tekamül yolunda artık sizin zorluğunuz olmayacak.

  • Aile bireylerinden herhangi birinin bu uyumlamayı alması yeterlidir.


Çalışma Süresi:

Art arda 3 gece göndereceğim niyeti yapmanız yeterli olacak. Biz ışığa dönüştükçe bulunduğumuz çevre ve para da ışığa dönüşecek.

Çalışma bitiminden 1 ay sonra uyumlamayı alan kişi kişiye dijital Işık DNA Sertifikası iletilecektir. Sertifika ulaştıktan sonra kişi başkalarına aktivasyon yapabilecektir. 

Çalışma Ücreti: 50 TL'dir. 

Not: Çalışma süresince üç gün boyunca alkol alınmaması gerekiyor.

Kayıt için; kişinin varsa göbek adı dahil tam isim soy isim ve başka vatandaşlıktan gelen ismi varsa tam isim soy isim iletilmesi gerekiyor.

  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye