KARMA'YI BIRAKMA ÇALIŞMASI

2020 yılına “merhaba” demek için günler varken geçmişin, eskinin sizi etkileyen enerjilerinden, duygularından özgürleşmek için bu grup çalışmasını açıyorum. İnsan olarak yeni olana farkında olduğumuz veya olmadığımız dirençlerimiz olabiliyor. Bu dirençler bizi tekrar tekrar aynı duygularla, aynı düşüncelerle, aynı seçimleri yapıp bizi her ne kadar mutlu etmese de yeni duyguların, yeni düşüncelerin ve yeni seçimlerin hayatımızda var olmasını zorlaştırıyor.

Karma: Geçmiş deneyimlerin; geçmiş yaşam, doğduğumuz günden bugüne kadar yaşadığımız geçmiş, atalarımızın yaşamlarından aktarılan geçmiş, kolektif bilinçten aktarılan geçmiş deneyimlerin tekrar bedenlenen kişide oluşan sonuçlarıdır. Karma bitmemiş işlerin enerjisidir ve DNA’mızda kayıtlıdır. Tekrar eden döngüler şeklinde kendini gösteren karmayı bırakmak sizin elinizdedir.

Bu çalışmayla sorumluluğunuzu aldığınız ve sizin için ilahi olarak uygun olan;

  • Bitmiş tamamlanmış ancak enerjisi hala DNA’da varlık sürdüren geçmiş yaşamların enerjisinden özgürleşebilirsiniz

  • Atalarınızdan size aktarılan geçmişin enerjisinden özgürleşebilirsiniz.

  • Ortak bilinç, kolektif bilinçten size aktarılmış geçmişin enerjilerinden özgürleşebilirsiniz.

  • Karmanızdan özgürleşmeyi seçtiğinizde sizin yeni kararlar almanızı etkileyen geçmişin enerjisinin yükü artık sizde olmayacaktır. Siz yükü                  sisteme teslim edip hafiflediğinizde eski enerjinin de kaynağa giderek yeni enerjiye dönüşmesi için aracı olmuşsunuzdur.

  • Yeni enerjinin olduğu yerde geçmişin sizi tetikleyen duygularına objektif bakabileceğiniz için dönüşüm için ihtiyacınız olan her koşulda dengeye          gelmek daha da kolaylaşacaktır.

Çalışmanın Doğuş Hikayesi

2010 yılından bu yana Regresyon terapisti olarak hem geçmiş yaşamlar hem de şimdiki yaşamlarla ilgili bireysel seanslar ve grup çalışmaları yapıyorum. Geçmişin duygusunun, düşüncesinin, hissinin, enerjisinin insanları tahmin edeceğinizden de fazla etkilediğini ve hatta özgür irade seçimlerini bile yönlendirdiğini sıklıkla gözlemledim.

Geçmiş, kelime olarak geçmişte kalsa da bilinçaltında, bilinçte, beden hafızasında, davranışlarda, duygu hafızasında canlı olarak kalıyor. Bu kayıtlardan özgürleşmek de ancak kişinin özgür iradesiyle “her ne olduysa oldu, ben herkesle, her şeyle, her yerle olan ilişkimi onurlandırıyorum, affediyorum, özür diliyorum ve sevgiyle ileriye gitmeyi, ileriye yürümeyi seçiyorum.” niyetinde olduğunda çalışmalarımız mucizelere tanık oluyor. Bu mucize ise sadece kişinin kendi mucizesi. Kendi mucizesini eline almaya cesaret eden her kişi artık sistemin mucizelerine de açık hale geliyor. 2018 yılından önce tekrar eden döngülerde (sürekli tekrar eden hastalık deneyimi, ilişkilerde aynı tekrarlarla karşı karşıya kalmak, iş hayatında aynı tarz olayları, aynı tarz kişilerle tekrar tekrar deneyimlemek gibi) danışan hatırlamaya ihtiyaç duyduğu durumlarda, anıyı hatırlamak, görmek ve çözümlemek ise kaynak/kök anıyı çözümlemek için keşif yapıyordum. 2018 yılından sonra fark ettiğim kendi mucizem ise hatırlama ihtiyacı olmayan ve teslimiyeti yüksek, kendiyle, yaşadıklarıyla, ilahi sistemle barışmaya gönüllü danışanlarla sadece geçmişin enerjisinden özgürleşmesine aracı olmak da mucizevi sonuçlar verdi. Kolaylık ve sevgiyle çözülebilecek bir durumun şifasına aracı ve şahit olmak, kendi mucizem dememin yegane sebebidir.

 

       Çalışma İçeriği:

  • Çalışmaya özel açtığım whatsapp grubunda sizlerle yazılı bilgi ve ses kaydı paylaşıyorum. Bilgileri okuyup ses kaydını gece yatarken dinledikten sonra uyku sırasında enerji çalışmaya başlıyor. Çalışmamızın hem zihinsel hem de enerjisel düzeyde şifaya aracı olması ve bu sayede insan bedenimizin enerji bedenimizle-ruhumuzla  iş birliği içinde şifayı kolaylıkla var etmesi niyetimizdir.

  • Çalışmaya Katılım için;

  • Çalışmaya katılım için whatsapp aracılığıyla kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kayıt için adınızı soyadınızı varsa göbek adınızı paylaşmanız gerekmektedir.

  • Kayıt sonrasında hesap bilgileri paylaşılacaktır. Çalışma tarihi öncesinde Katılım bedelinin yatırılması gerekmektedir.

  • Çalışma süresince grupta kalmak çalışmaya katılma niyetinizin gerçek olması için önemlidir. Grupta sorulan her soru, açılan her konu, ortaya çıkan her duygu, her düşünce grubun ve grubu oluşturan bireylerin özgürleşmesine aracılık edecektir. Bu sebeple “Çalışmamız tamamlandı” mesajını görünceye kadar gruptan ayrılmamanız gerekmektedir.