Beklemiyorum, Ertelemiyorum, Gidiyorum!


Şimdi istediğiniz kadar mutlu olamazken gelecekte mutlu olacağınızdan nasıl emin olabiliyorsunuz, hiç düşündünüz mü? Geçmiş size bir kimlik veriyor, gelecek ise bir doyum, bir kurtuluş vaat ediyor. Geleceği değiştirebilecek tek gerçek zaman ertelemeden yaşama şansınız olan şimdi.

Yazımın devamını buradan okuyabilirsiniz. https://bit.ly/2Ov7gCl

#şerminçetin #ertelemealışkanlığı #ertelemedenyaşamak #bugün #şuan #hayallergerçekolsun #mutluyaşamsırrı #regresyon #ilişkikoçu

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye