Bolluk Bereket Çalışması


Her insanın doğduğu toprağın enerjisi ayrı. Çalışma enerjisi iki ayrı alan barındırıyor. Şermin Emine Çetin aracılığıyla Lidya'dan gelen para alanı, Yasemin Derya Metin aracılığıyla da Mezopotamya'dan gelen dünyasal bereket alanı birlikte bu çalışmaya dahil olacak.

Hep birlikte hem kendimizdeki bolluk ve bereket alanımızı hem de ekonomik sistemdeki blokajları arındıracağımız 21 günlük çalışmamıza katılmak isterseniz link aracılığıyla gruba dahil olabilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/HkOsNu8m1Vu17FpI9rzIPv

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • /Şermin Çetin

Courierregresyon , terapi , regression , koçluk , yönetici , ilişki , aşk , sevgi , sağlık , health,duygusal zeka, mindfulness , regresyon , regression , ilişki , koçluk , iletişim , Şermin , çetin , bolluk bereket, para, aşk , sevgi , evlilik , başarı , yönetici , yönetici , koçluk , terapi , theraphy , zihin , beden , temizliği , ruh , executive coaching , kariyer , kariyer koçluğu , sevgili , nişanlı , mutlu ilişki , recall healing , healing , recall , total biology , german new medicine , iyileşme , şifa , ruhsal uyanış ,ruhsal dna, ruhsal gen, kundalini reiki, kundalini reiki master, kundalini,  New eski zamanları andıran bir yazı tipidir. Hikaye anlatımı ve habercilik için harikadır.

©Şermin Çetin 2016. All rights reserved.

İstanbul / Türkiye